organizer wyprawka dla niemowaka

Jaki organizer wybrać do łóżeczka noworodka?

Organizer do łóżeczka noworodka to bardzo pomocny przybornik na akcesoria dla niemowlaków, który pozwoli nam zaradzić niejednej, kryzysowej akcji specjalnej, związanej z naszym maleństwem. Kiedy dziecko głośnym płaczem wyrywa nas ze snu w środku nocy, najczęściej na wpół przytomni od razu biegniemy do jego łóżeczka, po drodze próbując dociec przyczyn, dla których maluch płacze. Aby szybko go uspokoić, odruchowo staramy się wówczas znaleźć najważniejsze dziecięce akcesoria, takie jak butelki, smoczki czy zabawki, których… po prostu nie ma na swoim miejscu. Bo wieczorem, zmęczeni całym dniem pracy i obowiązkami przy dziecku, po ułożeniu go do snu, po prostu od razu padliśmy na łóżko. Teraz, gdy potrzebne jest wszystko i na już, niczego nie potrafimy znaleźć. Denerwujemy się my i nasza pociecha. Organizer do łóżka to wspaniały wynalazek, który pozwoli nam unikać takich wydarzeń lub minimalizować ich skutki. A dzięki temu szybciej zareagować, szybciej się „ogarnąć” i szybciej przynieść ulgę naszemu maleństwu.

organizer do łożeczka wyprawka niemowlaka

Wyprawka dla niemowlaków (Organizer do łóżeczka) oszczędzi nam sporo stresu i poszukiwań. Co umieszczamy w takiej wyprawce dla noworodka najczęściej? Chusteczki, pampersy, puder, kremy, proste zabawki i wiele innych akcesoriów. Każdy, kto zajmuje się maluchem wie, że ilość przyborów potrzebnych do jego opieki wzrasta niemalże wykładniczo. Organizer będzie optymalnym rozwiązaniem, sojusznikiem i wsparciem dla tych rodziców, dla których ważne są ład, optymalna organizacja oraz bezpieczeństwo w pokoju dziecka. A czym w ogóle jest organizer stosowany w wyprawce dla niemowlaka? Mówiąc najprościej to rodzaj wiązanego lub mocowanego w inny sposób, prostokątnego kawałka materiału z kieszonkami, do których można wkładać najbardziej potrzebne akcesoria. W zależności od ilości potrzebnych przyborów ilość kieszonek może być różna (choć najmniejsza to zazwyczaj trzy). Organizer mocuje się na szczebelkach lub ściance łóżeczka sznureczkami, wstążeczkami, napami lub rzepami. Kieszonki powinny być trwałe i znosić większe obciążenia po to, aby udźwignąć na przykład butelki oraz posłużyć jak najdłużej. Odpowiednie z łatwością utrzymają nawet nieco cięższe akcesoria lub zabawki. Z kolei sam organizer dla noworodka, oprócz swojej funkcji użytkowej, może podczas zabawy z maluchem pełnić funkcję na przykład ściany zaaranżowanej bazy, statku kosmicznego lub domku. To także duża oszczędność czasu i wskazany w pokoju dziecięcym uspokajający ład.

wyprawka dla niemowlaka organizer

Najlepszy przybornik na akcesoria dziecięce w wyprawce dla niemowlaka, który będzie spełniał w 100% nasze wymagania, powinien być oczywiście dobrany właściwie do potrzeb naszego dziecka. Na pewno powinien mieć jak największą ilość kieszonek. I to w różnych wymiarach, bo wtedy pozwolą one na umieszczenie w nich różnorakich akcesoriów. Łatwiej będzie też zapamiętać ich rozmieszczenie. Absolutnie najważniejszym parametrem jest jakość materiału, z którego przybornik jest wykonany. Nie zaprzątajmy sobie głowy materiałami innymi niż naturalna bawełna, len lub satyna. Zdrowie naszego malucha jest najważniejsze. Poza tym to także czysta ergonomia. Bawełnę i satynę można łatwo wyczyścić oraz wyprać w każdej pralce. A trzeba nam wierzyć na słowo, że przy małym dziecku pranie robić przyjdzie nam naprawdę często. Z modelami tańszymi, z tkanin nie do końca naturalnych lub mieszanych, może być różnie.  Po jednym praniu lub czyszczeniu mogą się one skurczyć lub z niszczyć. Lepszej jakości materiał to zazwyczaj dłuższa trwałość, o czym nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Trwalszy przybornik może posłużyć do przechowywania czegoś innego w późniejszym okresie, a także przydać się… kolejnemu maluchowi w rodzinie! Dlatego nie warto na nim oszczędzać.

Jeżeli szukacie Państwo ciekawych akcesoriów do swojej wyprawki dla noworodka, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie online:
Baby Growikar – Wyprawka i Organizer dla Noworodka

Przewiń do góry